Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvie Jablončíková

25. 5. 2008

 

ObrazekSilvie Jablončíková vede rýmařovský literárně dramatický obor od roku 2000.

Absolvovala šestileté studium Janáčkovy konzervatoře v Ostravě a získala titul Diplomovaná umělkyně

Byla členkou divadelního souboru Mahen, kde sehrála dvě divadelní hry.

V letech 2003 a 2005 byla ve vedení LDO dočasně nahrazena kvůli mateřským dovoleným. O rok později byla indisponována kvůli operaci zad.

Za dobu své praxe v LDO pracovala s několika desítkami dětí od nejútlejšího věku až po dospělé studenty v Rýmařově i v Břidličné. Spolupracovala na školních projektech Gotika, Baroko, Afrika a Asie a sama organizovala nezpočet představení, besídek, náborových akcí atd. 

V roce 2007 se poprvé v rámci LDO vrhla na divadelní hru. Bylo to drama Sama Sheparda ,,Láskou posedlí" a v dalším roce to bylo velkolepé zpracování Erbenovy ,,Kytice"

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

(Dáda , 25. 7. 2009 13:27)

Paní učitelka je nejlepší člověk, kterého jsem za svůj život potkala. Vím, že za ní můžu přijít s jakýmkoli problémem a jen díky ní se plní mé sny týkající se hraní. Jsem vám velice vděčná děkuji

Pozdrav

(kluci ze Sovince, 11. 7. 2009 17:47)

Ni pačitelko :), ,, bratri jak se patri“ a ostatni hosi ze Sovince by vam a vasim zackum chteli jeste jednou podekovat za velmi povedenou pohadku o sovim krali, ve ktere ucinkoval drak naseho kamarada Jiriho Halouzky. Proto jsme se rozhodli, ze vymyslime, a za jeho pomoci vytvorime dalsi nadprirozenou bytost pro podobne pohadkove divadlo. Doufame ze se vam bude darit jako doposud a vsechny moc pozdravujeme. Martin, Martin, Luba, Tomas, David

DÍKY

(Silvie, 25. 8. 2008 22:48)

Teda Lukáši, zase si mě pobavil a mile překvapil.Tobě VELKÉ DÍKY!