Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lukáš Adam v Divadle Petra Bezruče

5. 3. 2010

ObrazekJeden z nejúspěšnějších žáků LDO, Lukáš Adam začíná dobývat divadelní svět. Poté, co si už docela podmanil rodný Rýmařov, se vrhá vstříc Ostravě.

A že toho skutečně nemá málo. V rámci studia připravuje show Internetový kabaret, bude součástí baletního představení Pinocchio, kde zastane činoherní roli, na Zámku Poruba spolupracuje na projektu Ostravská dopravní školička, kde hraje divadelní výchovná představení pro děti a zatím největším krokem vpřed je hostování v Divadle Petra Bezruče, kde dostal několik menších rolí ve slavné hře Cyrano z Bergeracu. Premiéra hry bude v pátek 26. března a Lukáš, který se o role dělí s alternantem, nebude na premiéře chybět.Obrazek

Tím ale jeho aktivity nekončí. Lukáš, kterého známe především ze hry Láskou posedlí, která měla obnovenou premiéru 24. února, má spolu s kolegy v plánu tuto hru uvést dvakrát v Ostravě, jednou v Prostějově a pokud bude příležitost, tak zcela jistě tato představení nebudou poslední.

V neposlední řadě musíme uvést, že se Lukáš Adam v brzké době bude pokoušet získat roli v připravovaném filmu, do jehož castingu se přihlásil. Nezbývá nám, než držet pěsti, aby se náš rodák a odchovanec dostal co možná nejvýše.

více o něm a jeho plánech, najdete ZDE