Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hlasy nebudou poslední velký projekt

1. 4. 2009

Další měsíc za námi. Co přinesl nového? Byl oficiálně odstartován projekt HLASY, Silvie Jablončíková se bez úspěchu pokoušela vyhrát koncert učitelů a pokračuje práce na projektu Amerika. Ten zažije první veřejnou prezentaci 1. dubna večer v sále ZUŠ Rýmařov při akci Střípky Ameriky. Vyvrcholení projektu přijde na řadu ke konci roku.

Dramaťák taky pracuje na programu, se kterým se bude prezentovat na projektu v Polsku, ve dnech 11. a 12. května. Měl by tam hrát dramatický kus z filmu Nezlobte dědečka, který je zároveň součástí projektu Amerika; pantomimu a mnoho dalšího. Na reportáž z Polska se můžete již teď těšit.

Obrazek

Stránky rýmařovského dramaťáku zaznamenaly velký posun vzhůru, co se týče návštěvnosti. Zatímco před měsícem a půl jsme Vás informovali o pozvolném úpadku oblíbenosti našeho webu, tentokrát můžeme směle jásat. Oproti únoru se návštěvy více než zdvojnásobili. Z toho vyplívá, že pokud nechceme přijít o nastálý trend, choďte na stránky LDO co nejčastěji.

Abychom Vás ještě více navnadili, prozradíme Vám, že v kuloárech rýmařovské ZUŠky se připravuje další obrovský projekt, dost možná ten největší v dějinách našeho oboru. Ten by se ovšem neměl konat dříve než letos v září nebo v říjnu. Co to bude za akci... se dozvíte později, ale včas.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář