Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvnost stránek prudce klesá

20. 2. 2009

Webové stránky Literárně dramatického oboru Rýmařov zažívají krizi. Stránky, které postupně začaly o prázdninách vznikat a které byly oficiálně spuštěny 1. září 2008, postrádají návštěvníky.

První měsíc existence, tyto stránky navštívilo 72 lidí. Vrchol stránky zažily o měsíc později, kdy si jejich adresu odkliklo 140 návštěvníků. V listopadu šel počet o jednu návštěvu dolů.

Zato poslední měsíc, únor, stránky vidělo o více než 70% lidí méně než v říjnu a listopadu.

 

Obrazek

Bez toho, že měsíc únor ještě neskončil, musíme konstatovat, že sledovanost stránek rýmařovského dramatického oboru prudce klesá.

Je to možná tím, že LDO v současné době pilně zkouší a pracuje uvnitř třídy na Divadelní ulici a propagace stránek není taková, jako na začátku roku.

To, že LDO nyní účinkuje na menším počtu akcí, má za následek, že lidé na stránky nechodí jednoduše proto, že už mají vše přečteno a nové články nepřibývají.

V druhém pololetí se počet akcí zcela jistě zvýší. Vyvrcholí celoroční projekt Amerika, žáci LDO se zúčastní projektu v Polsku a šušká se i o zcela novém divadelním projektu zcela v rámci LDO, ten ale zatím nikdo z LDO nepotvrdil.

Přejeme stránkám do dalšího půlroku hodně štěstí.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Kristyna, Šubova, 24. 2. 2010 12:23)

ahojte vsichni v patek se na vas prijedu podivat a moc se na vas vsechny tesim doufam ze po konci predstaveni bude trocha casu na to nekam zajit a pobavit se. takze zatim ahoj