Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvnost zůstala vysoká i v dubnu

1. 5. 2009

Snad jedinou novinkou, která na stránkách přibyla, je informace o novém projektu - Pohádka o Sovím králi.

Jinak stále pokračují zkoušky na Hlasy, vrcholí přípravy na zájezd do Polska a na projekt Amerika.

DUBEN MĚSÍCEM S DRUHÝM NEJVYŠŠÍM POČTEM NÁVŠTĚV OD LOŇSKÉHO ZÁŘÍ
Sledovanost stránek klesla o 13 návštěv oproti březnu. Ten měl ale o den více, takže výsledek je pouze orientační. Odkaz na náš web se objevil i na stránkách ZUŠ a co nevidět by propagace měla pokračovat v Rýmařovském horizontu. Takže vyhlídky na květen jsou, co do návštěvnosti, optimistické.

Obrazek
Na měsíc květen jsou připraveny tyto novinky:
Přibyl článek o divadelní hře Láskou posedlí, kterou dramaťák uváděl před dvěma lety. Vznikla také nová rubrika Úspěchy mimo LDO, kde se během května objeví první příspěvky. Zanedlouho budete také podrobně seznámeni s Pohádkou o Sovím králi a budete si moct prohlédnout nové fotky ze zkoušky na Hlasy. A co víc - už koncem tohoto měsíce Vám dáme příležitost rezervovat si ta nejlepší místa na sezení na obou představeních. Nelekejte se, vstupné je jako vždy dobrovolné. Jen máte možnost si předem zajistit výhodné místo pro ten nejlepší zážitek. Těšte se 19. května. Také Vám blíže odhalíme projekt chystaný na leotšní říjen a možná odstartujeme ještě další.

Jak můžete vidět, práce máme víc než dost, tak se nezapomínejte průběžně dívat na novinky a aktuální zprávy z rýmařovského literárně-dramatického oboru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář